• درباره ما : وب سایت ونوس کینگ در ابتدای سال 2020 توسط مهندس سید مصطفی چگینی طراحی و ساخته شد. هدف این وب سایت ارائۀ خدمات کامپیوتر به کاربران، کارفرمایان، اُرگانهای دولتی و خصوصی و … می باشد، که این خدمات عبارتند از :

1- طراحی انواع وب سایت و وبلاگ بصورت حرفه ای .

2- طراحی انواع قالب های وب سایت و وبلاگ از تک صفحه ای تا چندین صفحه ای، بصورت ریسپانسیو یا واکنشگراء .

3- طراحی و ساخت انواع برنامه های تحت ویندوز (اپلیکیشن)، با زبانهای: سی شارپ، ویژوال بیسیک، اسکیوال سرور و غیره برنامه هائی مانند: مدیریت انواع فروشگاهها، مدیریت داروخانه، مدیریت مطب پزشکان، مدیریت شرکت، مدیریت سوپرمارکتهای بزرگ و کوچک و … . بهمراه برنامه انبار داری و امور مالی. درضمن پروژه های بزرگ برنامه نویسی مانند: اتوماسیون اداری نیز تخصص اصلی ما می باشد .

4– کلیه امور طراحی و گرافیک با نرم افزار معروف و محبوب فتوشاپ .

5- طراحی انواع لوگو و آرم بصورت 2 و 3 بُعدی، و همچنین لوگوهای ساده و متحرک دارای انیمیشن.

6- سئو (SEO) و بهینه سازی وب سایت و وبلاگ، با امکان قرار گرفتن سایت در صفحۀ اول گوگل. که باعث افزایش بازدید می گردد .

7- آموزش خصوصی و گروهی هریک از موارد بالا، به اضافۀ آموزش ICDL سطح یک و دو که شامل 7 سطح مایکروسافت آفیس می باشد را بصورت جامع و کامل انجام می دهد .

8- انجام کلیۀ پروژه های دانشجوئی در رشته های IT و نرم افزار. و دانش آموزی در رشتۀ کامپیوتر . به همراه توضیح پروژه .

  • درضمن وب سایت ونوس کینگ، همراه با تیم حرفه ای خود، جزو مشاغل استارت آپی می باشد که با تکیه بر توان جوانان متخصص در زمینۀ علوم مختلف کامپیوتر، شکل گرفته است . یکی از مهمترین نقاط قوت این سایت استارت آپی، عمل به بهترین شکل به قرارداد هر پروژه است، دقیقاً طبق سلیقه و سفارش مشتری .
  • مهمترین و اصلی ترین هدف وبسایت ونوس کینگ، پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته می باشد. که درواقع پشتوانه و گارانتی خدمات ما است .
  • همانطور که مشاهده می فرمائید، نام این وب سایت شامل 2 قسمت ونوس و کینگ می باشد. که ونوس خود دارای 2 معنی است، اول: نام الهه عشق ♥ در زمان کُهن بوده. دوم: نام سیاره ای در منظومه شمسی است که سیارۀ ونوس نامیده می شود. کینگ هم برگرفته از زبان لاتین (انگلیسی) است، و به معنی پادشاه یا سلطان می باشد . و چون در آخر نام دامنه این سایت ir قرار گرفته و معنی آی آر هم می شود ایران، پس معنی کامل اسم این وبسایت میشود : سلطانِ عشق ایران . و یا بعنوان پادشاه سیارۀ ونوس هم میتوان معنی کرد .
مدیر سایت

مصطفی چگینی
مهندس / کامپیوتر

مهندس سیدمصطفی چگینی، مدیر و مؤسس وبسایت و تیم حرفه ایِ ونوس کینگ هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشتۀ کامپیوتر با گرایش نرم افزار می باشند که دارای 12 سال تجربۀ کاری در زمینۀ علوم کامپیوتر مخصوصاً سئو هم هستند .

طراح وب سایت

مصطفی طائی
طراح ارشد سایت

مهندس مصطفی طائی طراح ارشد حوزۀ وب و وبسایت هستند که مسئول تیم ونوس کینگ نیز می باشند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشتۀ کامپیوتر با گرایش نرم افزارند.درضمن مهندس طائی دارای 10 سال سابقۀ کار مرتبط با طراحی تحت وب نیز میباشند.

زهرا توسلی

معصومه طاهرخانی
گرافیست و طراح

مهندس معصومه طاهرخانی کار شناس امور گرافیکی و طراحی می باشند. خانم طاهرخانی مسلط بر نرم افزارهای گرافیکی هم چون : نرم افزار فتوشاپ، کورل، مایا، ایلاستریتور،افترافکت، پریمیر و غیره می باشند. درضمن ایشان دارای مدرک کارشناسی نیز هستند.

مهلقا هاشم آبادی

مهلقا هاشم آبادی
مُدرس و دبیر کامپیوتر

خانم مهلقا هاشم آبادی دبیرِ، هنرستان فنی و حرفه ای دخترانه پروین اعتصامی بابُل در رشتۀ کامپیوتر با 5 سال سابقۀ تدریس می باشند. و همچنین دارای 3 سال سابقۀ خوب تدریس در آموزشگاه های انفورماتیک قزوین به صورت گروهی و خصوصی خواهران، هستند